Lieve donateurs,
Na een tijdje radiostilte waarin wij met de handen in het haar zaten betreft onze film KOESTER in deze tijden van Corona, bij deze een bericht om jullie op de hoogte te stellen.
Vandaag zouden we eigenlijk onze 5e draaidag hebben waarop we verschillende scènes rondom astronaut Louise, zangeres Felicia en broer en zus Su en Bastiaan zouden filmen. We zouden vroeg opstaan, onze handen uit de mouwen steken en prachtige beelden maken op indrukwekkende locaties. Moe maar tevreden zouden we ons bed inrollen om ons klaar te maken voor de laatste draaidag.
In plaats daarvan zit de voltallige crew thuis, hangt de planning roerloos aan de muur en zit ik als regisseur met het script op schoot te staren naar zinnen die nog uitgesproken moeten worden door de acteurs. Niemand had kunnen voorspellen dat de maatschappij stil zou liggen door een virus. Uiteraard hebben wij de productie gelijk stilgelegd: uit veiligheid en volgens de regels van het RIVM. Het kostte mij een paar dagen om te realiseren dat we niet zouden filmen en dat alle voorbereidingen voor niks waren geweest.
Maar niets is minder waar! Alles waar keihard voor gewerkt staat dan wel tijdelijk even stil, maar zodra we weer mogen zetten we alle zeilen bij om KOESTER te realiseren. Het voorbereidend werk is al gedaan, alleen de realisatie is vooruitgeschoven. Ik houd contact met de crewleden, met de castleden en met de locaties en ondertussen proberen we met het productieteam oplossingen te bedenken en waar het kan vooruit te werken om hopelijk deze zomer te kunnen draaien. Maar ook houden we rust, wachten we af en accepteren we dat we hier geen invloed op kunnen uitoefenen.
We houden jullie op de hoogte, sorry dat dat nu even duurde. Bedankt voor jullie steun en voor nu: blijf gezond en zoek contact met ons als je vragen hebt over de film!
Liefs, Fleur