Geel Zwart Rotterdam op Facebook:
https://www.facebook.com/GeelZwartRotterdam/
Een drama-thriller van 15 - 20 minuten.
INTRODUCTIE
Vreugde en leed is wat je deelt in een relatie. Een slachtoffer van seksueel misbruik ben je dan ook niet alleen. Hoe draagt een partner de lasten van een trauma? Wat gebeurt er met een mooie liefde als er geen uitlaatklep is?
DE FILM
Mijn film gaat over het stel Loet (22 jaar) en Emma (21 jaar), zij zijn 2 jaar samen. Op het eerste gezicht lijkt hun relatie stabiel maar dat is niet de werkelijkheid. Ze behandelen elkaar goed, maar toch lijkt er een afstand tussen hen te bestaan. Emma lijdt aan vaginisme als resultaat van seksueel misbruik dat haar is aangedaan op 15 jarige leeftijd.
Als gevolg hiervan hebben Loet en Emma problemen met intimiteit binnen hun relatie waardoor Loet gefrustreerd raakt. Hij worstelt hierdoor met zijn eigen libido. Loet wordt steeds emotioneler door wat hij en Emma moeten doormaken, terwijl de schuldige van het seksueel misbruik ergens vrij rondloopt. Het nemen van wraak voelt voor hem als de enige kans tot rechtvaardigheid en gaat daarom in het geheim op zoek naar de dader. Dit terwijl Loet weet dat Emma dit ten zeerste afkeurt, maar hij is vastberaden. Dit is het enige waar hij wél nog controle over heeft..
WAAROM
Vind jij ook dat het zichtbaar mag worden hoeveel meer slachtoffers seksueel misbruik maakt dan wij in eerste instantie denken?
Hoe kan het dat er zo weinig verhalen zijn over partners van - in het verleden - misbruikte mannen en vrouwen? Het gaat mij aan het hart dat deze mensen te weinig of niet worden gezien.
Deze mensen horen een stem te krijgen en daar kan ik ze bij helpen door het maken van deze film.
Deze film is ontstaan en geïnspireerd op verhalen uit het echte leven.
DRAAG EEN STEENTJE BIJ!
Momenteel ben ik druk bezig met verschillende werkzaamheden om op 17 april te kunnen beginnen met draaien. Zo ben ik bezig met het afronden van het scenario, de acteurs aan het casten en een passende crew om me heen aan het verzamelen. Er moet nog veel geregeld worden om dit project van de grond te krijgen.
Een bijdrage kan goed gebruikt worden voor bijvoorbeeld:
- Een heerlijke maaltijd voor iedereen die belangeloos meewerkt aan deze film(!!);
- Vergunningen om in het openbaar vervoer te mogen filmen;
- Locaties;
- Een slaapplek voor cast en crew;
- Outfits voor de cast;
- Onkosten vergoeding voor cast en crew;
- Apparatuur zoals: lenzen, licht en geluid.
Genre fictie, drama - thriller, coming of age
Speelduur 15 tot 20 minuten
Draaiperiode 17 april t/m 22 april
Afstuderen met deze film 20 juni
Geel Zwart Rotterdam op Facebook:
https://www.facebook.com/GeelZwartRotterdam/